Hostesky

Společnost České modelky s.r.o. od roku 2006 působí jako společnost poskytující služby nejvyšší možné úrovně v profesionální organizaci obchodních a společenských akcí.

Všechny naše hostesky, procházejí vstupním pohovorem a školením. Při jejich výběru klademe důraz na profesionalitu, spolehlivost, úroveň vystupování, samostatnost, reprezentativní vzhled, jazykové znalosti a předchozí zkušenosti v oboru.

Perfektní znalost angličtiny a němčiny či francouzštiny je naprostou samozřejmostí u všech našich hostesek. Celá řada našich hostesek hovoří ale i méně užívanými jazyky jako je např. španělština, italština či ruština a jsme Vám schopni zajistit i hostesky se znalostí takových jazyků jako je např. maďarština, švédština, arabština a další.

Vzhledem k tomu, že akce, pro které zajišťujeme hostesky, sami osobně koordinujeme, známe veškeré naše hostesky na osobní úrovni a jsme Vám tedy schopni poskytnout skutečná doporučení pro Vaši akci. Konkrétní team si můžete navrhnout též sami, a to na základě fotografií a informací o jednotlivých hosteskách umístěných na našich webových stránkách - NABÍDKA HOSTESEK.

Naše hostesky jsou vždy jednotně oblečeny dle typu dané akce a Vašich požadavků. Klademe důraz na kvalitu provedení a moderní střih. Oděvy vybíráme tak, aby odpovídaly barvám klientova loga či pořádané akce. Budete-li mít na oblečení hostesek zvláštní požadavky, zajistíme Vám jeho výrobu či zapůjčení, včetně nájmu historických kostýmů či sexy kostýmků.